Till senaste kommentaren

Glasstårta vegansk hasselnöt mandel

Hej. Det står långt ner i ingrediensförteckningen  "jäsmedel [vetemjöl (gluten), ". Vad är det för jäsmedel? Har aldrig hört talas om att jäsmedel innehåller gluten?
Katarina Verbeet Rapportera olämpligt innehåll

Kommentarer

Kommentera eller skriv ett nytt inlägg

Ditt namn och inlägg kan ses av alla. Din e-post visas aldrig publikt.